Przeprowadzka do nowego biura


Dla wielu przedsiębiorców realizacja kontraktów opiewających na bardzo wysokie kwoty jest mniej stresująca niż przeprowadzka do nowego biura. Ta wiąże się bowiem ze zmianami, a zmiany, mimo że powszechnie uważane za dobre i potrzebne, są nielubiane.


(więcej…)

Prawidłowy demontaż mebli. Jak to zrobić?


Kiedy kupujemy nową szafę, często zastanawiamy się, jak złożyć ją w całość. W takich sytuacjach instrukcja jest wertowana w tę i z powrotem, a każdy śrubokręt znaleziony w domu wydaje się na wagę złota. I fajnie, ale składanie mebli to nic w porównaniu z ich rozkładaniem. Dlaczego prawidłowy demontaż mebli jest taki ważny? Już wyjaśniamy.


(więcej…)

Wesołych Świąt!


Nadeszła Wielkanoc. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Wam wszystkim najlepsze życzenia.


(więcej…)

Czego potrzebujesz w nowym mieszkaniu?


Przeprowadzasz się do swojego pierwszego, zupełnie samodzielnego mieszkania i zastanawiasz się, w co koniecznie musisz zainwestować?


Zaopatrzenie całego domu we wszystko co niezbędne, to bezdyskusyjnie spory wydatek. Z tego powodu warto podejść do sprawy rozsądnie i zastanowić się, czego naprawdę potrzebujesz, a co tylko wydaje Ci się, że musisz mieć.


(więcej…)

Przeprowadzkowa checklista. Dlaczego warto ją mieć?


Wszystkiego zaplanować się nie da, ale to co się da, warto. Przeprowadzkowa checklista to świetny pomysł na ujarzmienie zamieszania związanego ze zmianą domu, mieszkania czy biura. Czy sprawdzi się u Ciebie? Przekonaj się.


(więcej…)

3 słynne przeprowadzki, o których na pewno słyszałeś


Każdego dnia ktoś gdzieś na świecie zmienia dom, mieszkanie albo biuro. Większość z tych historii przechodzi bez echa, ale są i takie, o których mówi cały świat. Przed Wami 3 naprawdę słynne przeprowadzki. Która z nich była najgłośniejsza? Ocenę pozostawiamy Wam :)


(więcej…)