Przeprowadzka w lecie – czy to dobry pomysł?


Nie w niedzielę i nie w listopadzie, bo to przynosi pecha. Wietrzny dzień, księżyc w pełni i rok przestępny też podobno odpadają. No to kiedy? Może w okresie wakacyjnym? Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć na pytanie o to, czy przeprowadzka w lecie to dobry pomysł.


(więcej…)

Przyjemna przeprowadzka w 3 krokach

 

Niewykluczone, że jesteś w grupie osób, które uważają, że przyjemna przeprowadzka jest niemożliwa. Już kilkadziesiąt lat temu amerykański psycholog społeczny polskiego pochodzenia, Robert Zajonc, udowodnił, że ludzie nie lubią zmian, więc nic w tym dziwnego. Tylko czy przeprowadzka naprawdę nie może być przyjemna? Skoro czytasz ten tekst, to prawdopodobnie chcesz wierzyć, że nie. I słusznie!

(więcej…)

BulletMove: nowa jakość przeprowadzek


Gdybyśmy mieli przedstawić się w jednym zdaniu, powiedzielibyśmy po prostu, że lubimy przeprowadzki. Kojarzą nam się ze zmianami, z nowym etapem w życiu, z czymś ekscytującym i przyjemnym. Rozumiemy jednak, że dla Ciebie mogą być one stresujące i męczące. Dlatego dzisiaj, na początku naszej znajomości, chcielibyśmy opowiedzieć Ci trochę o tym, czym zajmujemy się na co dzień.


(więcej…)