Zwierzęta i przeprowadzka


Nie jest tajemnicą, że każda przeprowadzka to dla naszych pupili ogromny stres. Jedne zwierzaki zniosą go lepiej, inne gorzej, ale zawsze warto zatroszczyć się o ich potrzeby w tym szczególnym czasie.


(więcej…)

Jakimi narzędziami powinna dysponować dobra firma przeprowadzkowa?


W reklamie pewnego banku słyszymy, że praca bez właściwych narzędzi jest bez sensu. Z tą teorią trudno się kłócić. Jak to mówią – z pustego i Salomon nie naleje. Jakimi narzędziami powinna więc dysponować dobra, solidna firma przeprowadzkowa? Zapraszamy do lektury.


(więcej…)

Słynne przeprowadzki z filmów i seriali


Lato w pełni, więc czas na nieco luźniejszy temat na naszym blogu. Dzisiaj wrócimy do słynnych przeprowadzek, ale tym razem będą to słynne przeprowadzki z filmów i seriali. Bo co bardziej motywuje nas do zmian i daje większą nadzieję niż bohater lub bohaterka, którzy rzucają wszystko i jadą w Bieszczady?


(więcej…)

Przeprowadzki? Trójmiasto, jesteśmy tu


Wiele osób, które szuka pomocy przy zmianie miejsca zamieszkania lub biura, wpisuje w wyszukiwarkę słowa „przeprowadzki Trójmiasto” i wybiera usługi jednej z firm, które pojawią się w wynikach. Czy to dobra metoda? No cóż, na temat tego, jak wybrać firmę przeprowadzkową pisaliśmy już kiedyś na tym blogu, ale nie zdradziliśmy wtedy, dlaczego właściwie warto wybrać nas. Dzisiaj postanowiliśmy nadrobić te zaległości.


(więcej…)

Przeprowadzki. Gdańsk. BulletMove!


Dzisiaj będzie o mieście, w którym mieszkamy i w którym (na ogół) pracujemy, organizując przeprowadzki. Gdańsk, bo o nim mowa, to nasza mała ojczyzna i bardzo nas to cieszy. To w końcu piękne miasto z niesamowitym klimatem. Możliwości, jakie oferuje, każdego roku przyciągają do niego coraz więcej osób. I wcale się temu nie dziwimy.


(więcej…)

Przeprowadzka do nowego biura


Dla wielu przedsiębiorców realizacja kontraktów opiewających na bardzo wysokie kwoty jest mniej stresująca niż przeprowadzka do nowego biura. Ta wiąże się bowiem ze zmianami, a zmiany, mimo że powszechnie uważane za dobre i potrzebne, są nielubiane.


(więcej…)