3 słynne przeprowadzki, o których na pewno słyszałeś


Każdego dnia ktoś gdzieś na świecie zmienia dom, mieszkanie albo biuro. Większość z tych historii przechodzi bez echa, ale są i takie, o których mówi cały świat. Przed Wami 3 naprawdę słynne przeprowadzki. Która z nich była najgłośniejsza? Ocenę pozostawiamy Wam :)


(więcej…)

Firma przeprowadzkowa. Jak wybrać najlepszą?


Decyzja zapadła: przeprowadzasz się i potrzebujesz pomocy. Wpisujesz w wyszukiwarkę hasło „firma przeprowadzkowa” i wyskakują ci setki wyników, propozycji i reklam. W Twojej głowie zaczyna się mętlik, z którego wyłania się jedno pytanie. Jak wybrać tą właściwą?


(więcej…)

Przeprowadzka międzymiastowa. Jak sobie z nią poradzić?


Statystyki mówią, że każdy z nas przeprowadza się średnio 2-3 razy w życiu. Niektórzy ludzie całe lata spędzają w jednym miejscu, a inni lubią zmiany, niekiedy bardzo duże. Przeprowadzka międzymiastowa to niewątpliwie jeden z przykładów takiej właśnie zmiany.


(więcej…)

Czym jest feng shui?


W zeszłym miesiącu pisaliśmy o tym, jak w praktyce wygląda urządzanie domu czy mieszkania w zgodzie z zasadami feng shui. Dzisiaj chcielibyśmy skupić się na  teorii. Skąd wziął się ten termin? Co oznacza? I dlaczego jest taki popularny? Zapraszamy do lektury.


(więcej…)

Wesołych Świąt! Dla wszystkich


Dzisiaj 24 grudnia, czyli Wigilia. Z tej okazji chcielibyśmy porozmawiać z Wami o czymś ważnym. Nie będzie to kwestia dotycząca przygotowań do przeprowadzki lub innych podobnych rzeczy. To istotne tematy i na pewno jeszcze wielokrotnie do nich wrócimy, ale dzisiaj chcielibyśmy poruszyć inną kwestię.


(więcej…)

Feng shui w praktyce


Pojęcie feng shui znane było już w starożytnych Chinach. Oznaczało takie zagospodarowanie przestrzeni, które byłoby podobne do środowiska naturalnego. W dosłownym znaczeniu feng shui to wiatr i woda, ale tak naprawdę to pojęcie odwołuje się do wszystkich żywiołów. Jak wygląda feng shui w praktyce? Podpowiadamy.


(więcej…)