Poznaj nasze przeprowadzki z Gdańska do Warszawy.


Przeprowadzki międzymiastowe to coraz częstszy rodzaj usług, jakie oferujemy naszym Klientom. Miejsce zamieszkania najczęściej uzależnione jest od sytuacji zawodowej, a zatem przenosimy się tam, gdzie pracujemy. Przez chwilę wydawać by się mogło, że praca zdalna rozwiązuje tę kwestię. Jednak coraz więcej firm przekonuje się do tego, iż raz na jakiś czas pracownik powinien pojawić się w siedzibie firmy. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest stolica Polski. Przeprowadzki Gdańsk Warszawa to najczęstsze pytanie, które trafia do nas od osób, które chcą lub muszą wyjechać z Gdańska. Przygotowaliśmy wobec tego ofertę, która z pewnością szybko rozwiązuje problem związany z przenosinami. Pokrótce omówimy, jak wygląda proces od złożenia zamówienia do realizacji. 


(więcej…)

Zwierzęta i przeprowadzka


Nie jest tajemnicą, że każda przeprowadzka to dla naszych pupili ogromny stres. Jedne zwierzaki zniosą go lepiej, inne gorzej, ale zawsze warto zatroszczyć się o ich potrzeby w tym szczególnym czasie.


(więcej…)

Firma przeprowadzkowa i jej narzędzia.


W reklamie pewnego banku słyszymy, że praca bez właściwych narzędzi jest bez sensu. Z tą teorią trudno się kłócić. Jak to mówią – z pustego i Salomon nie naleje. Jakimi narzędziami powinna więc dysponować dobra, solidna firma przeprowadzkowa? Zapraszamy do lektury.


(więcej…)

Słynne przeprowadzki z filmów i seriali


Lato w pełni, więc czas na nieco luźniejszy temat na naszym blogu. Dzisiaj wrócimy do słynnych przeprowadzek, ale tym razem będą to słynne przeprowadzki z filmów i seriali. Bo co bardziej motywuje nas do zmian i daje większą nadzieję niż bohater lub bohaterka, którzy rzucają wszystko i jadą w Bieszczady?


(więcej…)

Przeprowadzki? Trójmiasto, jesteśmy tu


Wiele osób, które szuka pomocy przy zmianie miejsca zamieszkania lub biura, wpisuje w wyszukiwarkę słowa „przeprowadzki Trójmiasto” i wybiera usługi jednej z firm, które pojawią się w wynikach. Czy to dobra metoda? No cóż, na temat tego, jak wybrać firmę przeprowadzkową pisaliśmy już kiedyś na tym blogu, ale nie zdradziliśmy wtedy, dlaczego właściwie warto wybrać nas. Dzisiaj postanowiliśmy nadrobić te zaległości.


(więcej…)

Przeprowadzki. Gdańsk. BulletMove!


Dzisiaj będzie o mieście, w którym mieszkamy i w którym (na ogół) pracujemy, organizując przeprowadzki. Gdańsk, bo o nim mowa, to nasza mała ojczyzna i bardzo nas to cieszy. To w końcu piękne miasto z niesamowitym klimatem. Możliwości, jakie oferuje, każdego roku przyciągają do niego coraz więcej osób. I wcale się temu nie dziwimy.


(więcej…)