Przeprowadzki? Trójmiasto, jesteśmy tu


Wiele osób, które szuka pomocy przy zmianie miejsca zamieszkania lub biura, wpisuje w wyszukiwarkę słowa „przeprowadzki Trójmiasto” i wybiera usługi jednej z firm, które pojawią się w wynikach. Czy to dobra metoda? No cóż, na temat tego, jak wybrać firmę przeprowadzkową pisaliśmy już kiedyś na tym blogu, ale nie zdradziliśmy wtedy, dlaczego właściwie warto wybrać nas. Dzisiaj postanowiliśmy nadrobić te zaległości.


Przeprowadzki + Trójmiasto = BulletMove


Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew… tak opisywał kiedyś Trójmiasto zespół Czerwone Gitary w piosence „Historia jednej znajomości”. I rzeczywiście, krajobrazy mamy na Pomorzu iście sielskie, więc nic dziwnego, że Jerzy Kossela, autor tego tekstu, zainspirował się właśnie naszym regionem.


Pewnie zastanawiasz się teraz, czemu o tym piszemy. Otóż pośród morza szumu i ptaków śpiewu, jesteśmy my, ekipa BulletMove. Przeprowadzki? Trójmiasto to nasze miejsce.


Kompleksowo i ekonomicznie


Z Gdańska do Gdyni, z Gdyni do Sopotu, z Sopotu do… Sopotu albo i nie. Przeprowadzka w obrębie Trójmiasta to nasza specjalność. Każdego roku przeprowadzamy setki mieszkań, domów i firm.Interesuje Cię usługa kompleksowa? Chcesz, żebyśmy spakowali Twoje rzeczy, a potem wypakowali je w nowym domu i ustawili w wyznaczonych miejscach? Nie ma problemu. Chętnie zdemontujemy też Twoje meble i zajmiemy się ich montażem w Twoim nowym lokum.


Jeśli jednak nie potrzebujesz naszej pomocy w aż tak szerokim zakresie, nie martw się. Możesz spakować się sam, a my zajmiemy się resztą. To opcja, którą często wybierają m.in. studenci, ale skorzystać może z niej każdy.


Bezpieczeństwo to podstawa


To, z czego jesteśmy dumni i co często powtarzamy naszym klientom, to zdanie: Twoje rzeczy są z nami bezpieczne. Co więcej, jak zwykle nie musisz wierzyć nam na słowo.


Dokładamy wszelkich starań, aby w trakcie naszej pracy nie przydarzył się żaden przykry wypadek, ale nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce, musisz wiedzieć, że wszystkie nasze usługi są ubezpieczone. Oznacza to, że naprawdę niczym nie ryzykujesz, a Twojej przeprowadzce nic nie grozi.  


Na koniec warto też wspomnieć, że za wszystko bez problemu możesz zapłacić kartą. Bo czemu nie?


Przekonaliśmy Cię? Jeśli tak, napisz do nas.