Wesołych Świąt! Dla wszystkich


Dzisiaj 24 grudnia, czyli Wigilia. Z tej okazji chcielibyśmy porozmawiać z Wami o czymś ważnym. Nie będzie to kwestia dotycząca przygotowań do przeprowadzki lub innych podobnych rzeczy. To istotne tematy i na pewno jeszcze wielokrotnie do nich wrócimy, ale dzisiaj chcielibyśmy poruszyć inną kwestię.


Pamiętajmy o najbardziej potrzebujących


Święta to wyjątkowy czas, w tym roku jeszcze bardziej niż zwykle. To okres, w którym chcemy być ze swoją rodziną i bliskimi, bo to daje nam szczęście. Pamiętajmy jednak, że nie dla każdego jest to radosny czas. Wielu ludzi i cała masa zwierzaków potrzebuje naszego wsparcia. Nie zapominajmy o akcjach charytatywnych, o domach dziecka, zbiórkach publicznych, schroniskach dla zwierząt, o osobach bezdomnych, starszych, chorych i samotnych, a także o wielu innych, których z pewnością w tym momencie nie wymieniliśmy, a którzy też chcieliby przeżyć ten czas dobrze i godnie.


Ekipa BulletMove co roku włącza się w projekt Fundacji Szlachetna Paczka. W tym roku postanowiliśmy też wesprzeć kilka zbiórek prowadzonych za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Chcielibyśmy zachęcić Was do tego samego. W naszej pracy poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i głęboko wierzymy, że razem możemy więcej.


Wesołych Świąt


Przy tej okazji wszystkim osobom, które śledzą i wspierają naszą pracę, naszym wspaniałym klientom oraz współpracownikom, życzymy wszystkiego co najlepsze na święta oraz cały Nowy Rok.


Wesołych Świąt!


Ekipa BulletMove