BulletMove: nowa jakość przeprowadzek


Gdybyśmy mieli przedstawić się w jednym zdaniu, powiedzielibyśmy po prostu, że lubimy przeprowadzki. Kojarzą nam się ze zmianami, z nowym etapem w życiu, z czymś ekscytującym i przyjemnym. Rozumiemy jednak, że dla Ciebie mogą być one stresujące i męczące. Dlatego dzisiaj, na początku naszej znajomości, chcielibyśmy opowiedzieć Ci trochę o tym, czym zajmujemy się na co dzień.


Zaopiekujemy się Twoimi rzeczami


Dobrze znamy się na tym, co robimy. Przeprowadzki są dla nas nie tylko pracą, ale i pasją. Nie bez powodu główne hasło naszej firmy brzmi: nosimy Twoje rzeczy jak własne. Naprawdę tak jest. W BulletMove panuje sympatyczna atmosfera, a my sami stanowimy zgraną, solidną ekipę, z przynależności do której jesteśmy dumni.


Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie, z każdą wiąże się niezapomniana historia. Lubimy wspierać ludzi na progu (dosłownie) nowego etapu życia.


Pomożemy Ci się przeprowadzić


Planujesz przeprowadzkę? Chcesz zmienić biuro albo mieszkanie? Możemy Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na naszej stronie www, a w ciągu 15 minut przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.


Omówimy szczegóły Twojej przeprowadzki i wyjaśnimy Ci dokładnie, jak ona będzie wyglądała z naszej perspektywy. Dostaniesz też od nas profesjonalne materiały do pakowania. Co więcej, możemy Ci pomóc w demontażu mebli, jeśli planujesz zabrać je do nowego lokum. Na miejscu zmontujemy je dla Ciebie ponownie. Za całą usługę zapłacisz w sposób, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.


Sprawimy, że przeprowadzka będzie miłym wspomnieniem


Mamy specjalnie przystosowane do przeprowadzek samochody, które prowadzą zawodowi kierowcy. Każdy taki samochód posiada lokalizator, dzięki któremu możemy łatwo ustalić jego lokalizację.


Szczególny nacisk kładziemy na dobry kontakt z Tobą. Zawsze służymy dobrą radą. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, napisać, wejść na blog.


Jesteśmy tu dla Ciebie. Pamiętaj o tym.