Wakacje pełne pracy

Przeprowadzka odbywała się pomiędzy dwoma dzielnicami miasta i w czasie wakacyjnej przerwy od zajęć. Zlecenie tego typu wymaga odpowiednich samochodów, które są w stanie pomieścić dużą liczbę przedmiotów o sporych wymiarach, jak np. ławki, biurka czy zestawy szafek na ubrania. BulletMove dysponuje odpowiednim sprzętem, więc bez problemu mogliśmy przewieźć wszystkie rzeczy naszymi samochodami.

Cierpliwość popłaca

Wyposażenie przedszkola zazwyczaj zawiera wiele małych i drobnych elementów, które jak każdy inny przedmiot wymagają odpowiedniego zabezpieczenia w czasie zmiany miejsca.

Stąd cierpliwość oraz dokładność są wręcz wymagane, bo inaczej łatwo o zagubienie się przedmiotów lub ich zniszczenie. My nie potrafilibyśmy popsuć dzieciom ich ulubionego miejsca, więc potraktowaliśmy całe zadanie bardzo poważnie i z dużą rezerwą cierpliwości!

Plac zabaw był największym wyzwaniem ze względu na kształt i rozmiar wszystkich instalacji.

Na szczęście nasi pracownicy mieli już doświadczenie w tego typu pracach, więc po zapoznaniu się z terenem oraz placem sprawnie i bezpiecznie przenieśli całość do samochodów, a następnie rozłożyli w nowym ogrodzie.

Dzieciaki mówią, że robota wykonana po mistrzowsku!